Wishlist

Vše, co chci do konce roku 2015.

18. srpna 2015 v 23:51 | Daju
Já si ten wishlist musím udělat. Jednak proto, že někde potřebuju mít sepsané, co vše potřebuju a taky jednak proto, že tyto články jsou docela hodně čtené a takové články mě baví psát. Dnešní whishlist bude na téma "Co si přeji do konce roku 2015." tudíž to mohu získat kdykoliv. Ať už během tohoto roku, nebo až na Vánoce :)

1. Longboard


Ještě nedávno bych se bez tohohle miláčka obešla, ale to nevím, jak bych dokázala, když jsem na něm jela a pořádně zjistila, co to je. Půjčil mi ho totiž kamarád a jen co jsem na to stoupla, tak jsem na tom uměla, i když né tak dobře. Důvod, proč ho chci mít je, že je to naprosto ideální dopravní prostředek na delší cesty, protože je na to přizpůsobený (dokáže jezdit i po lesních cestách) a taky velmi pohodlný. Navíc díky jeho výrazné délce se vám málo stane, že se převrátíte dopředu, nebo dozadu. Navíc se mi bude hodit, protože mám docela daleko školu a tohle se mi zamlouvá více, než autobus. Navíc mě to hrozně baví. Dostanu ho ale nejspíš až na Vánoce.

2. Nový batoh do školy.

Tuhle věc asi budu potřebovat hned, jelikož můj nynější batoh je více než ve špatném stavu. To je tak, když si na poslední rok koupíte nějaký "šunt", do kterého dáváte tolik věcí, kolik to ani neunese, což docela naštve. Dalo by se říci, že batoh už mám vybraný, teď ho ještě jen objednat. Sice nevím, jak na tom bude s kvalitou, ale hrozně mě oslovil. Je z internetové stránky "wayfarer", což je docela známý internetový portál, kde můžete nakupovat věci. Myslím, že je to dokonce značka, ale nechci kecat.

http://www.wayfarer.cz/multimedia.php?path=/content/x-trader/multimedia/26434.jpeg&size_x=370&size_y=370&keep_aspect_ratio=1&cache=1&reduce_only=1

3. Vak

Nevím, jak přesně se tomu říká, ale v první třídě to sloužilo jako "pytlíček na tělocvik" nebo "pytlíček na papuče". V dnešní době je to ale něco jako "moderní batoh" a mě zaujali ty s potiskem zvířat, tak proč si nějaký nevybrat? Asi zase budu volit právě ze stránky "wayfarer", protože je tam široký výběr těchto věcí. Myslím, že každý ví, o čem mluvím.

http://www.wayfarer.cz/content/x-trader/multimedia/23783.jpeg
4. Fotoaparát

Myslím si, že ten z tohoto seznamu bude největší problém, protože mám mobil, který suprově fotí a rodičům nevysvětlíte, že fotoaparát je důležitá věc, která se vždycky bude hodit. Je teda pravda, že my doma foťák už máme, ale je docela starý a fotky z něj už nejdou nic moc, nebo mě to tak alespoň připadá, takže ať už jen pro mě, nebo celkově - hodil by se.

http://www.fotoradce.cz/files/magazin/253305/61399.jpg


 
 

Reklama