Deníček

Moc složité vše je.

21. září 2015 v 0:59 | Daju
Moc se omlouvám, že jsem tak dlouho nepsala. Není to proto, že bych sekla s blogem. To ani náhodou. Spíš je toho teď docela moc a mě se potom nechce psát článek, protože mám třeba špatnou náladu a nebo jsem příliš unavená. Často je to taky obojí zároveň a to je špatné. Proto tento článek spíš bude takový deníček, ve kterém se potřebuju s několika věcmi svěřit.


Pořád si zvykám na střední školu. Nevím v čem, režim je docela v klidu. Téměř každou hodinu si mohu dělat, co chci. Tedy, když mám hotové i zápisky, takže tento čas konečně mohu využít ke kreslení a nebo chatování s přáteli. Co mě ohledně tohoto je, že teď momentálně nemáme skoro žádné finance, protože musíme kkupovat všechny učebnice a k čemu? K hovnu. Mohli nám je půjčit. Svět by se nezbortil ne?

Další věc je, že jsem byla doslova v prdeli z toho, že kluk, do kterého jsem se zamilovala, mě prostě odpálkoval, co nejhůř mohl. Dost mě to mrzelo, asi první dva dny, ale pak jsem si řekla, že to nevadí. Že to byl debil, pokud to udělal a že mi za to nestojí. Jsou daleko lepší a hodnější kluci, kteří mi začali psát hned po tom, co jsem se s tím srovnala. Je to divné. Na základce jsem byla šedá myška a teď už mě lidi konečně berou, za což jsem ráda.

Taky jsem udělala jednu z nejambicionějších věcí. Rozhodla jsem se, že si založím YT kanál, stanu se Let's Playerkou a Vlogerkou. Cílem je, abych se dostávala čímdál výš a výš, abych to rozvíjela a abych jednou dosáhla hranice 50 000 odběratelů. Ano, je to hodně, ale baví mě to a hrozně mi to pomáhá uvolnit se od svých pocitů a starostí. Začátky jsou hrozné, ale pokud mě chcete podpořit, kanál můžete najít ZDE.

A naposledy - poslední dobou mi příjde, že se hrozně měním. Bojím se ale, že k horšímu, což nechci, ale nejde tomu nějak zabránit, když vám to okolí nesdělí. Zajímám se o jiné věci, líbí se mi jiné věci, cítím se jinak a všechno jinak vnímám. Doufám, že to nebude mít nějaký složitý vliv.

Tento článek byl trochu vážnější, omlouvám se, ale potřebovala jsem to tu odůvodnit a vypsat se z toho všeho. Děkuju, že jste si to přečetli.
 
 

Reklama