Cvičíme, aneb pokroky, které dělám

Začátek

9. srpna 2015 v 18:52 | Daju
Včera jsem dostala nápad na jednu z rubrik, kterou chci vést delší dobu. Vy ovšem už víte o co jde. Nedávno mi přítel od mé sestřenky udělal výklad ohledně několika věcí, co se zdravého stylu týče. A vzhledem k tomu, že já jsem člověk docela nezdravý (zní to divně), tak mě to docela chytlo, protože, co si budeme povídat, ovocné věci jsou nejlepší!


Samozřejmě se to netýká jen jídla. Ano, lepší a zdravější styl chci nasadit, ale se vším všudy. Přidala jsem do toho i cvičení a jelikož nejsem sportovní typ, ale tvořivý, tak mě nebaví, jak si kdo píská při nějakých tréninkách a podobně. Navíc mi ani sporty nejdou, takže jsem zvolila to nejjednodušší, co jsem mohla a to domácí cvičení dle sebe. Alespoň mám do toho motivaci a právě díky sestřenčinému příteli vím, co a jak.

Nevím, jak moc dlouho to vydržím, ale ta motivace a chuť tu je. Navíc to, že o tom chci blogovat mě taky motivuje. Taky bych chtěla každý měsíc přidat něco jako update a dát k tomu foto, napsat ve shrnutí, co vše jsem cvičila a tak, jestli je nějaká změna a jak se cítím.

První fotku začátku, kterou najdete v celém článku, jsem fotila dnes. Ostatně to tam máte taky napsané. Omlouvám se, že ta fotka zrní, jelikož v té místnosti je šero a nikde jinde, bych se takhle vyfotit nemohla. Každopádně tady nejde o světlo fotky, ale o to, aby jste viděli mé nedostatky. Abych tak řekla - nemám skoro žádné svaly a mám zkrácené šlachy, takže mám co dělat. Je ale pravda, že když jsem u sestřenky cvičila jen dva dny po dobu půl hodiny, docela se mi prodloužili, takže to nebude snad tak dlouho trvat. No nic, držte mi palce.
 
 

Reklama